Analist, Büyük Kazançlar Sağlayabilecek 10 Metaverse Coin’i Listeledi!

Analist, Büyük Kazançlar Sağlayabilecek 10 Metaverse Coin’i Listeledi!

Metaverse coin projeleri ve oyna-kazan oyunları, nispeten yeni bir kavramdır – ancak popülerlikleri hızla artmakta. Yeni konseptleri denemekten hoşlanan aktif bir oyuncu olan Jake Browatzke, oynaması eğlenceli olurken hangilerinin daha çok para kazandırdığını belirlemek için farklı metaverse’lerle uğraşıyor. Deneyimlerini paylaşan Browatzke, metaverse alanına yönelik düşüncelerini aktarıyor. Kriptoks.com olarak detayları aktarıyoruz…

İyi bir metaverse belirlenirken göz önünde bulundurulacak faktörler

Browatzke, deneyimlerinin çoğunu YouTube’da On Chain Gaming hesap adı altında paylaşıyor. 100.000’den fazla abonesiyle, oyna-kazan metaverse’lere adanmış en büyük kanallardan biridir. Test edilecek sonsuz sayıda platform olsa da Browatzke, bir metaverse’ün uzun ömürlü olup olmayacağını belirleyen iki önemli şeyin olduğunu söylüyor: potansiyel kazanmak ve keyif almak.

Özellikle keyif almayı yoğun bir şekilde vurgulayan Browatzke, platformu kullanan insanlar sadece kazanç için giriyorsa, ödüllerini aldıklarında, muhtemelen parayı çekeceğini; bunun da, sürekli olarak değer kazanacak bir ekosistemi desteklemeyeceğini düşünüyor. Bu aynı zamanda tokenlarını kolayca kazanılabileceği bir platformun da sürdürülebilir olamayacağı, çünkü aynı zamanda enflasyona da yol açacağı anlamına gelir.

Browatzke ve ekibi, beta test aşamasında olan ve erkenden benimseyenlerin oyun oynamasına izin veren yeni metaverse’leri deneyimleme şansına sahip olduğunu, bu şekilde birkaç platformu test edebildiğini söylüyor. Önerilerini bir listede toplayan Browatzke, “Bu listede bahsettiğim tüm bu oyunlar bu yıl çıkıyor. Bu yüzden hepsinin 2022’nin 1. ve 4. çeyreği arasında piyasaya sürülmesi planlanıyor” dedi.

2022’de piyasaya sürülecek en iyi metaverse’ler ve metaverse coin projeleri

Browatzke’nin her oyuncunun dikkat etmesi gerektiğine inandığı ana platform Gala Games. Bu projede, doğrudan ve büyük ortaklıklar aracılığıyla inşa edilen birden fazla oyun var. Bunlardan biri, ünlü The Walking Dead serisi olacak. Browatzke’nin Gala Games’te önerdiği diğer oyna-kazan oyunları Mirandus ve Last Expedition oldu.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.