Analist: Bu Altcoin Parabolik Yükselerek Yüzde 780 Yapacak! 

Analist: Bu Altcoin Parabolik Yükselerek Yüzde 780 Yapacak! 

Geniş bir takipçi kitlesine sahip olan bir kripto para analisti, lider altcoin Ethereum’un (ETH) parabolik bir ralli için hazır olduğunu ve lider kripto Bitcoin’in (BTC) risk-ödül oranının çekici göründüğünü söylüyor.

Analist, lider altcoin için patlama bekliyor

TechDev takma adlı kripto analisti, 393.000 Twitter takipçisine lider altcoin Ethereum’un şu anda 2016’nın sonlarından ve 2017’nin başlarından ve ETH’nin patlamadan önce ayı eğilimi gösteren bir fiyat hareketi yazdırdığı bir modeli yansıttığını söylüyor:

ETH fikriyle ilgili güncelleme.

Analistin grafiğine göre, kripto stratejisti, Ethereum’un hacim ve momentum göstergesi, önde gelen akıllı sözleşme platformu için düzeltmenin sona erdiğini gösterdiğinden, ETH’nin 24.000 dolar aralığına veya mevcut fiyatlardan yaklaşık %780’lik bir ralliye hazır olduğuna inanıyor.

Yazının yazıldığı sıralarda Ethereum, CoinMarketCap verilerine göre, son 24 saat içinde %4,75 kayıpla, 2.564 dolardan işlem görüyordu. Lider altcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 4.900 dolardan mevcut durumda %47 uzakta bulunuyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.