Analist, Bu 10 Altcoin İçin Hedef Seviyelerini Duyurdu!

Analist, Bu 10 Altcoin İçin Hedef Seviyelerini Duyurdu!

Bitcoin fiyatı 40 bin doların sınırlarında işlem göremeye devam ederken, altcoin piyasasındaki hareketler mercek altında. Bugün en çok yükselen kripto paralardan biri EOS (EOS) oldu. Apecoin (APE) fiyatı %7 düşüş hayal kırıklığı yaratıyor. Bu yazıda, yılın geri kalanı için beklentilerini paylaşan popüler Türk analist Paradotor’un fiyat tahminlerine göz atalım.

Analist 10 altcoin için fiyat tahminlerini güncelledi

Kriptoks.com olarak analizlerini paylattığımız 742 bin takipçili Paradotor, yakın tarihli bir güncellemede SCP, FLM, AUTO, REEF, HOT ve RACA gibi uzun süredir sepetinde yer alan altcoin projeleri için tahminlerini güncelledi. 2021’in bir döneminde, seçtiği altcoin’lerde 50-100x beklentisi olan analist, böyle bir koşusunun önümüzdeki ayı piyasasında mümkün olmayacağını düşünüyor. Paradotor, 15 Nisan tarihli fiyat güncellemesinde şu seviyeleri belirliyor:

SXP (SXP) – 10 dolarFlamingo (FLM) – 3 dolarAuto (AUTO) – 4.000 dolarReef (REEF) – 0,10 dolarHolo (HOT) – 0,10 dolarRadio Caca (RACA) – 0,05 dolarCasper (CSPR) – 1,20 dolarLooksRare (LOOKS) – 10 dolarBitcoin (BTC) – 120,000 dolarNewscrypto (NWC) – 8 dolarBakeryToken (BAKE) – 6 dolar

Tweet dizisinin devamında şunları söylüyor:

2020 Ekim’de mal toplasaydınız evet 100x-200x hayaller geçerliydi….Onu biz başardık. Bir dahaki döngü ye bakacağız onun için…2025’te volatilite bir tık daha azalabilir….

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.