Analist BTC’nin Düşeceği Seviyeyi ve 2 Favori Altcoin Paylaştı!

Analist BTC’nin Düşeceği Seviyeyi ve 2 Favori Altcoin Paylaştı!

Ünlü kripto para analisti Justin Bennett, Bitcoin (BTC)’i ve 2 altcoin projesini inceleyerek takipçileriyle paylaşıyor.. Analist, listesindeki kripto para birimlerinin yükselişte geçmeden önce, şimdiki fiyatlarından daha düşük seviyelere gerileyebileceğini söylüyor. Kriptoks.com olarak, ünlü analistin görüşlerini ve listesindeki kripto para birimlerini aktarıyoruz.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)

Analist Justin Bennet, Bitcoin (BTC) fiyatının, yeni bir çıkış trendi yakalayıp sıçrama yapmadan önce, 35 bin dolar seviyelerine kadar düşeceğini tahmin ediyor. Analist BTC hakkında şunları söylüyor:

Bitcoin, Şubat ve Mart aylarında destek görevi gören 37.600 dolarlık bölgeden sıçrıyor. Bununla birlikte, BTC 11 Nisan’dan bu yana destek olarak hizmet veren 39.500 doların seviyelerinin altında fiyatlanıyor. Bu nedenle, alıcıların günlük kapanış bazında 39.500 dolar geri alınana kadar dikkatli olmaları gerektiğini düşünüyorum. Analiste göre bu tahminler, önümüzdeki günlerde 37.600 dolar ve 39.500 dolar gibi seviyelerin korunup korunamadığına bağlı olacak.

Analistin listesindeki bir diğer kripto para birimi ise lider altcoin Ethereum (ETH). Bennett, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un yakında 4 doları test edeceğini, ancak bundan önce mevcut seviyelerinin altına düşerek dip yapacağını tahmin ediyor. Analist, lider altcoin için şunları söylüyor:

ETH, Nisan ayının en yüksek seviyesinden alçalan bir kanalda daha düşük hareket etmeye devam ediyor… Alçalan kanal, yaklaşmakta olan en düşük seviye hedefini yaklaşık 2.500 dolara koyuyor. Bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini zaman gösterecek. Ancak bu gerçekleşirse, 2.500 dolar da Mart ayının en düşük seviyeleri ve Ocak ayından itibaren yükselen bir kanalın dibi ile aynı hizada olacak. Bence ETH’nin, bir sonraki yükselmeden önce 2.500 dolarlık bölgeyi yeniden test etmesi kuvvetle muhtemel. Ethereum orada zıplarsa ve alçalan kanaldan kurtulursa, önümüzdeki aylarda 4.000 doların yeniden test edilmesini bekleyeceğim. Bu yüksek bir fiyat hedefi gibi gelebilir, ancak piyasalar bir sonraki hamlelerini yapmadan önce başarısız seviyeleri yeniden test etmeyi seviyor.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.