Analist BTC, AVAX, DOGE ve Bu 7 Altcoin İçin Seviyeleri Verdi!

Analist BTC, AVAX, DOGE ve Bu 7 Altcoin İçin Seviyeleri Verdi!

Bitcoin (BTC) ve altcoin’ler toparlanmaya çalışıyor, ancak boğaların daha yüksek seviyelerde sert dirençle karşılaşması muhtemel. Terra’ya bağlı vakıf olan Luna Foundation Guard, Bitcoin rezervini büyütmeye devam etti. Terra, 13 Nisan’da 2.508 Bitcoin daha satın alarak, toplam Bitcoin yatırımını 42.406 BTC’e çıkardı. Büyük yatırımcılar, kripto para birimlerindeki oynaklık ve keskin düşüşlerden rahatsız görünmüyor ve uzun vadeli bir bakış açısı benimsiyorlar. Boğalar Bitcoin ve altcoin’lerdeki sıçramayı sürdürebilecek mi? Kriptoks.com olarak, analist BTC, DOGE, AVAX ve 7 altcoin için yapılan fiyat analizlerini aktarıyoruz.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin, 11 Nisan’da psikolojik seviyenin 40.000 doların altına düşmesine rağmen, ayılar bu ivmeyi geliştiremedi. Bu, boğaların daha düşük seviyelerden alım yaptığını gösteriyor. Destek rallisi, 20 günlük üstel hareketli ortalamada (EMA) (42.967 dolar) duvara çarpabilir. Fiyat bu dirençten düşerse, ayıların rallilerde satış yaptığını gösterecektir. Düşen 20 günlük EMA ve 44’ün altındaki göreli güç endeksi (RSI) satıcılar için küçük bir avantaj olduğunu gösteriyor.

Ayıların düşüşü devam ettirmek için fiyatı 39.200 doların altına düşürmesi gerekecek. BTC daha sonra yükselen kanalın destek hattına düşebilir. Aksine, fiyat yükselmeye devam ederse ve 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarsa, parite genel dirence 45.400 dolardan meydan okuyabilir.

Ethereum (ETH)

Boğalar, 50 günlük basit hareketli ortalamadaki (SMA) (2.958 dolar) düşüşü durdurmaya çalışıyor. Ethereum (ETH) 12 Nisan’da bir toparlanma girişiminde bulunsa da alıcılar daha yüksek seviyeleri sürdüremedi. Boğalar 13 Nisan’daki destek rallisini tekrar uzatmaya çalışıyor. Sıçramanın 20 günlük EMA’da (3.172 dolar) satışla karşı karşıya kalması muhtemel. Fiyat bu seviyeden düşerse, 50 günlük SMA’nın altına kırılma olasılığı artar. Bu olursa, ETH, yükseliş çizgisine düşebilir.

Bu varsayımın aksine, fiyat 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarsa, boğalar tarafından agresif alım önerecektir. ETH daha sonra 200 günlük SMA’ya (3.490 dolar) bir ralli girişiminde bulunabilir. Parite daha sonra 50 günlük SMA ile 200 günlük SMA arasında birkaç gün konsolide olabilir.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.