Analist: Boğa Patlaması Yaşayacak 2 Altcoin Bu!

Piyasa son kazancını korumaya çalışırken, tanınan bir kripto analisti, boğa patlaması yaşayacak 2 altcoin projesini tahmin ediyor.

Cheds, kısa vadede Bitcoin’de düşüşte bekliyor

Cheds lakaplı kripto analisti, 274.100 takipçisine Bitcoin’i (BTC) 34 günlük EMA çizgisiyle incelediğini tweet’ledi. Cheds’in tahminleri BTC fiyatının önümüzdeki seanslarda düzelme göreceği yönünde. Gelecekteki olası fiyat düşüşüne karşı uyarıda bulunan analist, Bitcoin son 3 aydır ilk kez bu bölgenin üzerinde kapandığını belirtiyor. 19 Temmuz’da aşağıdaki grafiği paylaşan Cheds şunları söylüyor:

Nisan ayından bu yana BTC için günlük EMA 34’ün üzerindeki ilk kapanış. Düşen bir ayı eğilimine dair bazı işaretler var. Bu nedenle sapmalara dikkat edin.

Kriptoks.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Bitcoin fiyatı şu anda son 24 saate göre %5’in üzerinde yükselişte. Yazım sırasında sırasında 24.000 doların üzerinde işlem görüyor. Bu esnada, Ethereum fiyatı 1.600 dolara yaklaşıktı. Analistin daha fazla yükseleceğini söylediği ETH, geçen haftadan bu yana %50’den fazla değer kazandı.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.