Analist: Bitcoin ve Ethereum İçin Bu Seviyeler Geliyor!

Analist: Bitcoin ve Ethereum İçin Bu Seviyeler Geliyor!

Popüler kripto analisti Justin Bennett, piyasa değerine göre en büyük iki kripto paraya ilişkin görüşünü paylaşıyor. Analist, Bitcoin ve Ethereum için sıradakini açıklıyor. Kriptoks.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Justin Bennett: Bitcoin sırasıyla bu seviyeleri görebilir!

Justin Bennett, Bitcoin (BTC) ile başlayarak, lider kripto para biriminin 42.000 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkmayı başarması durumunda %40 oranında yükselebileceğini söylüyor. Justin Bennett, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

35.000 ila 36.000 ABD doları arasındaki bu alan destek, 40.000 ila 42.000 ABD doları arasındaki alan ise dirençtir. Şimdi son zamanlarda söylediğim gibi, piyasanın 45.000 ila 46.000 ABD doları ve ardından 50.000 ila 53.000 ABD doları direnç alanını açığa çıkarmak için 42.000 ABD dolarının üzerine çıkması gerekiyor.

Justin Bennett, Bitcoin için bir ralli bekliyor

Bitcoin şimdi 42.000 dolarlık direnci kırma tehdidinde bulunurken Justin Bennett, BTC için ufukta güçlü bir rahatlama rallisinin olduğuna inanıyor. Justin Bennett, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Önümüzdeki haftalarda burada önemli bir sıçrama fikrini sevmeye devam ediyorum. Düşündüğümden daha uzun sürdü ama bazen böyle oluyor.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.