Analist Bitcoin ve Bu Altcoin İçin Uyardı: Düşüş Kaçınılmaz!

Analist Bitcoin ve Bu Altcoin İçin Uyardı: Düşüş Kaçınılmaz!

Cred lakaplı kripto para analisti, piyasa devleri Bitcoin ve Ethereum’un yörüngesini yalnızca bir mucizenin değiştirebileceğini söylüyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan analistin beklentilerine bakalım.

Analist, Bitcoin ve Ethereum için “mucize ralliye” ihtiyacı olduğunu söylüyor

Güncel analizlerinde Cred, Bitcoin’in (BTC) 2021 Haziran’ından bu yana düzenlenen destek bölgesini korumak için “yakın ve güçlü bir ralliye” ihtiyacı olduğunu söyledi. Analist, ralli gerçekleşemezse daha fazla düşüş olasılığının artacağını söylüyor:

Aylık kapanışa yalnızca bir hafta kala, yakın ve güçlü bir rallinin olmamasıyla Mayıs ayı makro aralık kırılımı olarak kapanacak. Aylık kapanışın ardından piyasa toparlansa bile, bu ralli, direnci 35.000 dolardan 37.000 dolara çeviren düşüşün yeniden test edilmesi olarak değerlendirilmelidir.

Sonuç olarak analist, Bitcoin’in 30 bin doları göreceği bir senaryo paylaşıyor:

Piyasanın bu hafta aylık ve haftalık aralık bozulmaları gibi görünen şeyleri düzeltmek için mucizevi bir ralli oluşturması gerekiyor. Bu olmazsa, düşük-orta 30.000 dolara doğru müteakip rallilerin yeniden düşüşe geçmesi ve düşüşün devam etmesi çok daha olası hale geliyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.