Analist, Bitcoin ve 3 Altcoin için Tahmin Yaptı: Coinlerinizi Satın!

Analist, Bitcoin ve 3 Altcoin için Tahmin Yaptı: Coinlerinizi Satın!

Popüler bir kripto para birimi traderı ve analisti, bir uyarı ile Bitcoin (BTC) için yükseliş eğiliminde olduğunu belirtiyor. Ayrıca altcoin’ler için düşüncelerini aktarıyor. İşte Altcoin Sherpa’nın yorumları…

Altcoin Sherpa’dan Bitcoin yorumu

Altcoin Sherpa, 174,900 Twitter takipçisine Bitcoin konusunda “ihtiyatlı bir şekilde yükseliş” yaptığını söylerken, düzeltmelerin geçmişte BTC’nin yukarı yönlü hareketlerini tipik olarak izlediğini belirtti. Analiste göre, 36.000 ila 37.000 dolar arasındaki kilit destek seviyesi kırılırsa yükseliş tezi geçersiz olacak. Kriptoks.com olarak da bildirdiğimiz üzere BTC, 35.000 dolar seviyelerine geriledi. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

BTC: Yüksek zaman dilimi çizelgelerinde 36.000 – 37.000 doları kaybedene kadar temkinli bir şekilde yükselişe devam etsem de, bu hareketlerin her birinin hızla geri çekildiğini not etmek önemlidir. Yine de birkaç madde:

Şubat ve Mart aylarında bazı büyük hareketler gördük ve ardından hızlı bir geri dönüş oldu.

“Pump” ve “dump’lar” son birkaç hafta içinde gözle görülür şekilde küçüldü.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.