Analist: Bitcoin Önümüzdeki 6 Ayda Bu Seviyelerde Olacak!

Analist: Bitcoin Önümüzdeki 6 Ayda Bu Seviyelerde Olacak!

Bitcoin (BTC) fiyatı önümüzdeki 6 ay boyunca 20.000 ila 40.000 dolar arasında işlem görebilir. Twitter’dan Altcoin Sherpa, BTC fiyatını ve dolayısıyla tüm altcoin piyasasını baskı altına alacak bir ikinci yarıdan bahsediyor.

Bitcoin 30 bin doların altında sıkıştı

Kripto para piyasasındaki son kargaşa, başta Bitcoin olmak üzere ATH seviyelerini arayan birçok altcoin’i büyük ölçüde engelledi. Bununla birlikte, son çöküş, fiyatı 30.000 doların altında sınırlı kalmaya zorladı. İlginç bir şekilde, önümüzdeki günlerde BTC fiyat rallisinin küçük parantezler içinde sınırlı kalması bekleniyor. Bu durumda, kripto piyasası altcoin’leri yükseltebilecek önemli bir dalgalanma görebilir.

Son altı aydaki Bitcoin fiyatı, çok büyük bir miktarda büyük ölçüde konsolide olurken, bir kırılma girişimi de başarısız kaldı. Fiyat aynı destek seviyelerine ulaştığından, eğilimin benzer bir şekilde devam etmesi bekleniyor. Bu nedenle Sherpa’nın öngördüğü gibi, BTC fiyatı 6 ay daha 20 bin ila 40 bin dolar arasında işlem görmeye devam edebilir.

Bununla birlikte, BTC fiyatı, Asya borsanın başlangıcından bu yana birden fazla kırmızı mum kaydederek sabit bir düşüş eğilimini ateşledi. Bu nedenle, fiyat, mevcut konsolidasyondan çıkmak için yeterli baskıyı alana kadar, daha uzun bir süre için konsolide bölge içinde 30.000 doların altında kalabilir. “Altcoin Sherpa”, güncel analizlerinde teknik görümü şu 3 başlıkta topluyor:

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.