Analist Bitcoin, MATIC ve NFT’ler İçin Büyük Haberleri Duyurdu!

Analist Bitcoin, MATIC ve NFT’ler İçin Büyük Haberleri Duyurdu!

Popüler Youtube analisti Lark Davis, kripto paraların piyasadaki konumunu iyileştirebilecek ve fiyat hareketini değiştirebilecek Bitcoin (BTC), Polygon (MATIC) ve NFT’lere dair temel analizlerini paylaşıyor. Ayrıntılar Kriptoks.com‘da.

Bitcoin (BTC) haberleri

Mortgage kredisi veren Milo, Bitcoin sahiplerinin dolar ve mevduat olmadan gayrimenkul satın almasına izin verecek. Bu hamleyle, kullanıcıların doğrudan Bitcoin harcayabilmesi hedefleniyor. Bitcoin, fiat paraya çevirmeye gerek kalmadan teminat olarak kullanabilecek.

Bir diğer gelişmede, yonga üreticisi Intel, enerji açısından verimli bir Bitcoin madencilik çipi ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. Bu, Bitcoin madenciliğinde daha az güce ihtiyaç duyulacak ultra düşük voltajlı bir Bitcoin madencilik çipidir.

Polygon (MATIC) haberleri

Polygon (MATIC) haberlerine geçelim: Polygon EIP1559’u etkinleştirdi. Yükseltmenin her yıl toplam MATIC arzının 0,27’sini yakacağı tahmin ediliyor, bu şu anlık büyük bir miktar değil ama yakım hala devam ediyor. MATIC’in arzı, Polygon’un benimsenme oranları arttıkça yavaş yavaş düşüyor, tahmini %0,27’nin her yıl toplam arzın %0,5’ine veya belki de %1’ine çıktığını görebiliriz.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.