Analist Bitcoin Fiyatının Sıradaki Durağını Belirledi: Bu Seviye!

Analist Bitcoin Fiyatının Sıradaki Durağını Belirledi: Bu Seviye!

Kripto piyasalarının popüler analisti Cred, yakın gelecekte amiral gemisi kripto para Bitcoin (BTC) için iki muhtemel senaryo olduğunu söyledi. Ünlü analist, kripto piyasalar zor zamanlar geçirirken, Bitcoin (BTC) için bizi nelerin beklediğine dair tahminlerde bulunuyor. Detaylar Kriptoks.com’da.

Bitcoin için beklenen seviyerler

Kripto analist Cred, Bitcoin için şu anda yalnızca iki olası senaryo olduğunu ve iyimser seçeneğin BTC’nin 30.000 dolar seviyesinde destek bulması olduğunu söylüyor. Cred ayrıca, FUD’un neden olduğu panik satışı ile teknik satışları karıştırmamak gerektiğini söylüyor. Cred şöyle diyor:

İlk seçenek 30 bin dolarlık destek. 60 binlerden 30 binlere düşerken yaşanan (ELon Musk ve Çin kaynaklı FUD’tan kaynaklanan) düşüşlerden farklı bir durum yaşanıyor. Bu hamleler arasında net mikroyapısal farklılıklar var.

Cred, Bitcoin’in 2021 Mayıs’ındaki çöküşten sonra ralli yapma yeteneğinin, 30.000 doları devam ettirebilirse tekrar geçerli olacağını umuyor. Cred diyor ki:

“Bu apaçık görünebilir, ancak bunu gündeme getirmemin nedeni, ticaretin nasıl geliştiği. Bu fiyat aralığındaki bir alıcı [30.000 dolar – 37.500 dolar] ve ideal olarak ortalamanızı aralığın en altına olabildiğince yaklaştırmaya çalışıyor.”

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.