Analist Bitcoin, ETH ve 2 Altcoin İçin Tahminlerini Paylaştı!

Analist Bitcoin, ETH ve 2 Altcoin İçin Tahminlerini Paylaştı!

Kripto analisti Justin Bennett, önümüzdeki günlerde ve haftalarda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve iki altcoin projesinin hangi seviyeleri test edebileceğini paylaşıyor. Biz de analistin paylaşımlarını Kriptoks.com okuyucuları için hazırladık.

Bitcoin, ETH, VET ve CRO tahminleri

Bennett, Bitcoin ile başlayarak, lider kripto para biriminin yükselmeye devam ederse karşılaşacağı ilk direnç seviyesinin 45.600 dolar olduğunu söylüyor. Bennett’e göre, 45.600 dolar direnç seviyesi bir destek alanı haline gelirse, Bitcoin 50.000 doların üzerine çıkabilir. Analist, “daha ​​fazla yükseliş senaryosu” gerçekleşirse, Bitcoin’in yılın ilerleyen aylarında mevcut seviyelerden %35’in üzerinde artabileceğini söylüyor:

Bitcoin’in 45.600 doların üzerine çıktığını görürsek, burada 53.000 dolar, hatta 50.000 doları test edersek, bu, bu yıl 60.000 doların üzerine çıkmamız için ters bir kafa ve omuzlar oluşturabilir.

Ethereum (ETH) teknik analiz

Ethereum’da göz atan Bennett, lider altcoin projesi için mevcut direnç seviyesinin 3.170 dolar civarında, bir sonrakinin ise 3.600 dolar civarında olduğunu söylüyor:

3.170 dolara herhangi bir dönüş, bir sıçramayı tetiklemeli, alıcıları çekmeli. Şimdi Ethereum için izlenecek bir sonraki direnç alanı 3.600 dolar civarında olacak.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.