Amerikalı İnternet Ünlüsü: Bu Kripto Paradan Almadıysanız Aptalsınız!

Amerikalı İnternet Ünlüsü: Bu Kripto Paradan Almadıysanız Aptalsınız!

Amerikalı internet ünlüsü Dave Portnoy, birkaç gün önce açıkladığı 1,1 milyon dolar değerinde 29.5 adet BTC alımıyla piyasaya geri döndü. Bunun yanında Portnoy, portföyünün bir kısmını Bitcoin’e ayırmayanlara “aptal” olarak itham ediyor. Aynı zamanda Barstool Sports’un kurucusu olan Portnoy, yıllar boyunca Bitcoin hakkında ilginç açıklamalar yapmıştı. Tecrübesizliği nedeniyle sermayesinin bir kısmını kripto para piyasasında eriten internet fenomeni, bundan Bitcoin satmayacağını söylüyor. Ayrıntılar Kriptoks.com‘da.

Dave Portnoy, kripto yatırımı hakkında neler söyledi?

2020’de Winklevoss ikizleri, Portnoy’un ilk BTC yatırımını yapmasına yardımcı oldu. Ardından küçük bir düşüşte Portnoy panikle portföyünün hepsini sattı. Topluluk arasında alay konusu olan Portnoy, Bitcoin’den anlamadığı için sattığını söylüyor. Yakın tarihli röportajında kripto para birimlerine güveninin tam olduğunu da paylaştı:

Ama şunu anladım, Bitcoin burada kalacak. Hiçbir yere gitmiyor. Yaygın olarak benimsenmiştir. Ana kurumların piyasaya girdiğini görüyorsunuz. Gelecek bu.

Dave Portnoy’un Bitcoin ve Safemoon tecrübesi

Portnoy tüm Bitcoin yatırımını ilk kez tasfiye ettiğinde, uğraştığı rakamlar şunlardı:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.