Altcoin Kâhini: Tuzak! Bitcoin ve ADA Bu Diplere Gidebilir

Altcoin Kâhini: Tuzak! Bitcoin ve ADA Bu Diplere Gidebilir

Yaygın bir şekilde takip edilen bir kripto para analisti olan Capo, Bitcoin ve altcoin piyasasında boğaların bir tuzak hazırlayabileceğini söylüyor. Kriptoks.com olarak detayları aktarıyoruz…

Capo: Bitcoin 20.000 dolara inebilir

Daha önce çeşitli altcoin’lerde doğru tahminlerde bulunan Capo, 240 bini aşkın Twitter takipçisine, BTC’de piyasa değerinin bir sonraki destek seviyesine göre zayıf göründüğünü ve BTC’nin 20.000 doların yakınına inebileceğini söylüyor. 40.000 doların ardından bir sonraki destek olan 30.000 dolara işaret eden analist, bu seviyenin ciddi bir şekilde tutulacağını sanmadığını söylüyor. 30.000 doların altına inildiğinde, 21.000 ve 23.000 doların görülebileceğini işaret ediyor.

Capo, yatırımcıları BTC’nin son fiyat volatilitesinin bir boğa tuzağı olabileceği konusunda uyarıyor. Düşüş trendi sırasında fiyat artışı görülmesi ve açık pozisyonların, boğa tuzağına işaret ettiğini, bu nedenle dikkatli olunması gerektiğini söylüyor. Analist, daha sonra, boğaların BTC fiyatını korumak için elinden gelenin en iyisini yapmasına rağmen 30.000 dolarda satış yapılabileceğini söylüyor. Boğalar ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışsa da, BTC’nin 39.000 dolara yükseleceğini düşünmediğini, bir “dump’ın” yolda olduğunu düşündüğünü belirtiyor. Bitcoin, yazım sırasında 38.729 dolar civarında işlem görüyor.

ADA ve KSM’de hangi seviyeler görülebilir?

Capo ayrıca, akılı sözleşme platformu Cardano (ADA) ve canary chain Kusama (KSM) hakkında yorumlarını aktardı. Analiste göre altcoin’lerde de bir düzeltme görülmesi gerekiyor. Capo, ADA’nın birçok test seviyesini geçtikten sonra 0.95 ve 1 dolar civarındaki kilit seviyeleri aşağı yönde kırdığını, bir sonraki destek seviyelerinin 0.45 ve 0.50 dolarda olduğunu belirtiyor. bunun ardından, haftalarca sürebilecek bir sıçramanın görülebileceğini ve direnç seviyelerinin kırılabileceğini düşünüyor.

Kusama’ya gelindiğinde, KSM’in “inanılmaz derecede kötü göründüğünü” söylüyor. Altcoin’de döngünün sona erdiğini iddia eden analist, takipçilerine, “belki gözlerinizi açmak istediğinizde çok geç olacak,” ifadelerini kullanıyor. Yazım sırasında Cardano (ADA) yüzde 0.7’lik bir yükseliş ile 0.93 dolardan işlem görürken KSM yüzde 5.4’lük bir artış ile 134 dolardan el değiştiriyor.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.