Altcoin Kâhini: Teklifler Gitti! Bitcoin Bu Seviyelere Çökebilir

Altcoin Kâhini: Teklifler Gitti! Bitcoin Bu Seviyelere Çökebilir

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Fed’in 50 baz puanlık faiz sinyalleriyle 40 bin doları kaybeden Bitcoin (BTC) için derin bir düzetme öngörüyor. İşte nedenleri…

CryptoCapo, 40 bin dolar altında mücadele devam ederken Bitcoin için düzeltme bekliyor

Bu makalemizden görebileceğiniz üzere, isabetli fiyat tahminleriyle bilinen Capo, Bitcoin yatırımcılarını ciddi ve ani bir düşüşün ufukta olduğu hakkında uyarıyor. 260.200’den fazla Twitter takipçisi olan popüler analist, Bitcoin’in dört saatlik grafikteki mevcut fiyat yapısının, Mart 2020’de pandemi kaynaklı düşüş sırasında kripto para biriminin fiyat aktivitesini taklit ettiğini söylüyor.

Bunun yanı sıra, kripto uzmanı, Bitcoin’i bu yıl şimdiye kadar 30.000 doların üzerinde tutan çapraz destek seviyesine dikkat çekiyor. Capo’ya göre, BTC yükseliş çizgisini kıracak ve yakın gelecekte 21.000 dolara kadar düzeltme yapacak.

Yatırımcılar emirlerini hangi bölgelerde yoğunlaştırıyor?

Capo ayrıca, Bitcoin’e yönelik talebi ve arzı takip etmek için birden fazla kripto para borsasında Bitcoin’in (BTC) emir defterlerini düzenli olarak izlediğini söylüyor. Analiste göre, Deribit’ten büyük satın alma siparişleri çekildi ve düzeltme olasılığını artırdı:

29 bin dolar ile 34 bin dolar arasındaki teklifler Deribit tarafından kaldırıldı ve fiyatı bu aralıkta tuttu. Bugün 30 bin doların altında kazanmam daha olası.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.