Altcoin Kâhini: Ethereum ve BTC’de Bu Seviyeleri Bekleyin!

Altcoin Kâhini: Ethereum ve BTC’de Bu Seviyeleri Bekleyin!

Bu yıl altcoin piyasasının çekeceğini doğru bir şekilde tahmin eden kripto analisti, şimdi Bitcoin ve Ethereum tahminlerini güncelliyor.

2022 çöküşünü tahmin eden analist, altcoin yatırımcılarını uyarıyor

Capo’nun isabetli tahminlerine buradan göz atabilirsiniz. Gizemli Twitter analisti, güncel tahminlerinde, Bitcoin’in (BTC) bir önceki desteğini direnç haline geldiğine getirdiğini söylüyor. Buna göre analist, yatırımcıların boğa tuzağına yakalandıklarından bahsediyor:

Herhangi bir yükseliş işareti olmayan küçük bir sıçrama. Böylece insanlar dibe vuruyor. Tekrar tekrar aynı hikaye.

Analist daha sonra boğa tuzağı konusunda uyarırken, yükselen Bitcoin grafiğiyle batan açık marj sözleşmesi faizi arasındaki farkı vurgulayan bir grafik sunuyor. Boğa tuzakları, yatırımcıları uzun bir rallinin başladığına inanmaya cezbeder. Ancak ardından fiyat yakında zamanda tekrar düşüşe geçer. Bu konuda Capo, takipçilerine “tuzaklara düşmeyin” çağrısı yapıyor.

Capo, Bitcoin’in yalnızca yatırımcıların altcoin varlıklarını tasfiye etmesi ve sonunda nakit satmak için BTC’ye yatırım yapması nedeniyle yükseldiğini söyleyerek boğa tuzağı hipotezini destekliyor. Bu konuda analist şunları söylüyor:

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.