Altcoin Kâhini: Bitcoin Panikle Bu Seviyelere Düşebilir! 

Altcoin Kâhini: Bitcoin Panikle Bu Seviyelere Düşebilir! 

İsabetli tahminleriyle ünlenen bir analist, lider kripto için yeni öngörülerini paylaştı. Bitcoin (BTC)’nin aylık 23.000 doların altına düşeceğini doğru bir şekilde öngören kripto analisti, potansiyel yeni düşüklere karşı uyardı.

“Bitcoin bu seviyeyi kırarsa dip kapılarını açar”

Crypto Capo takma adıyla tanınan popüler bir kripto analist, önemli bir destek seviyesinin çökmesi durumunda Bitcoin için çanların çalacağını düşünüyor. Analist, bu durum gerçekleşirse BTC fiyatının daha da düşebileceği konusunda uyarıyor.

Başarılı tahminleriyle bilinen popüler analist, 375.600 Twitter takipçisine BTC’nin yeni durumunu yorumladı. Analist, Bitcoin’in 20.000 doların altına düşmesinin ihtimal dahilinde olduğunu söylüyor. Ayrıca, bu düşüşün piyasada büyük paniğe yol açmasının olası olduğu konusunda takipçilerini uyarıyor. Crypto Capo, şu açıklamayı yapıyor:

BTC 20.000 dolar seviyesini kırarsa paniğin çok büyük olması muhtemel. Birçok insan bu seviyenin altında stop kayıplarına sahip. Pek çoğu, 2017’nin tüm zamanların en yüksek seviyesini kıramayacağını düşünüyor. Çünkü daha önce olmadı. 20.000 dolar kırılırsa kolayca 16.000 – 18.000 dolara gidebilir.

CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin, yazı yazılırken %3,55 kayıpla 20.601 dolardan işlem görüyordu. Lider kripto, mevcut durumda 69 bin dolarlık ATH seviyesinden %70’in üzerinde aşağıda duruyor.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.