Altcoin Kâhini: Bitcoin Düşerken Sadece O Altcoin Sıçrayacak!

Altcoin Kâhini: Bitcoin Düşerken Sadece O Altcoin Sıçrayacak!

Altcoin kahini olarak ünlene bir analist, Bitcoin ve Ethereum görünümlerini güncelliyor. Bu doğrultuda boğa filp (dönüşü) için sıfır neden olduğu uyarısını yapıyor. Bununla birlikte bir altcoin projesini sıçrama yapmasını bekliyor.

Crypto Capo: Piyasada boğa olmak için sıfır neden var

Kripto para piyasasının şu anki çöküşünü yorumlayan takma Crypto Capo adlı analist görüşlerini paylaşıyor. Analist, Bitcoin (BTC) boğalarına ayıların kontrolün altında olduğuna dair yeni bir uyarı veriyor.

Crypto Capo, 374.000 takipçisini şu anda bir kripto boğası olmak için ‘sıfır neden’ olduğu konusunda uyarıyor. Analist, başarılı tahminleriyle biliniyor. Kriptoks.com’un bu makalesinden Crypto Capo’nun isabetli tahminlerine bir göz atmanız mümkün. Analist, şu ifadeleri kullanıyor:

Burada boğa olmak için tam anlamıyla 0 neden. Altcoin’ler gerçekten %30-40 daha düşmek istiyor gibi görünüyor.

Analiste göre Bitcoin SPX’i takip edecek

Capo daha sonra Bitcoin (BTC)’nin sonraki hamlelerini tahmin etmek için S&P 500’e (SPX) bakıyor. İkisi arasında bir korelasyon olduğunu düşünen analist, buradan hareketle yön tayin ediyor. Capo, SPX yeni bir düşük seviyeye ulaştığında, Bitcoin’in takip etmesini bekliyor. Bu bağlamda da şunları söylüyor:

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.