AK Parti MYK’sı Bitti: Kripto ve Metaverse Açıklaması Geldi!

AK Parti MYK’sı Bitti: Kripto ve Metaverse Açıklaması Geldi!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında toplanan Merkez Yürütme Kurulu’nun (MYK) gündemine dair ayrıntıları paylaştı. Bir basın toplantısı düzenleyen Çelik, ekonomi, salgın, iç ve dış gelişmelerin yanı sıra metaverse ve kripto paralarında konuşulduğunu dile getirdi. Kriptoks.com olarak detayları aktarıyoruz…

MYK toplantısında kripto paralar ve metaverse konuşuldu

Toplantı sonrası kameralar karşına geçen Ömer Çelik, MYK toplantısında metaverse kavramının birey ve toplum üzerindeki etkilerinin ele alındığını paylaştı. Bir sunum çerçevesinde masaya yatırılan metaverse, AK Parti Sözcüsüne göre Türkiye’nin tüketici yerine üretici olması gereken bir sektör. Çelik, şu ifadeleri kullanıyor:

…Metaverse kavramına kadar geniş çerçevede MYK’mız bu konuyu ele aldı…Meta verse kavramının insan, toplum hayatına yönelik etkileri ortaya koyuldu. Sayın Cumhurbaşkanımızın himayesinde yakın zamanda bir forum düzenlenecek. Teknolojik, felsefi, ekonomik boyutları kapsamlı şekilde ele alınacak.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.