Açıklandı: Bitcoin ve BNB Haziran’da Bu Seviyeleri Görebilir!

Açıklandı: Bitcoin ve BNB Haziran’da Bu Seviyeleri Görebilir!

CoinMarketCap kripto topluluğu, ayın son günü kripto para piyasası toparlanmaya çalışırken Haziran ayında lider kripto Bitcoin (BTC) ve en büyük kripto para borsası Binance’nin yerel tokeni BNB’nin fiyatının ne olacağını tahmin ediyor.

Kripto topluluğunun Haziran için Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin’in (BTC) fiyatı bir önceki hafta %9’un üzerinde artarak, stablecoin TerraUSD’nin (USDT) dolar çıpasını kaybetmesiyle tetiklenen kripto piyasasının çöküşünün ardından 12 Mayıs’ta bu yılın başındaki 26.700 dolarlık en düşük noktasından yaklaşık %18 daha yüksek bir seviyeye çıktı.

Sadece kripto para sektöründe değil, tüm finansal piyasalardaki oynaklık göz önüne alındığında, birçok bireysel yatırımcı, lider kriptonun gelecekteki fiyatını tahmin etmek çok zor olduğu için sermayelerini nereye dağıtacaklarında tereddüt ediyor. Özellikle CoinMarketCap kripto topluluğu 34.436 üyenin oy ortalamasıyla, Bitcoin’in 30 Haziran 2022’de mevcut fiyattan %30,06 artışla 41.175 dolardan işlem göreceğini düşünüyor.

Fiyat projeksiyonu, tarihsel olarak Bitcoin fiyatlarını %80,3 doğruluk oranıyla tahmin eden kripto topluluğu tarafından sağlanan son altı tahminin ortalamasına dayanıyor.

Bitcoin (BTC) fiyat analizi

Ayın çoğunda bir ayı koşusuna yakalandıktan sonra, lider kripto para biriminin fiyatı yazının yazıldığı sıralarda CoinMarketCap verilerine göre, son 24 saatte %4,53 ve önceki haftaya göre %9,46 artışla 32.019 dolarda ve toplam piyasa değeri 610 milyar dolarda bulunuyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.