ABD’li İş İnsanı, Bu Altcoin’leri Seçti: Bitcoin’i Geçecek!

ABD’li İş İnsanı, Bu Altcoin’leri Seçti: Bitcoin’i Geçecek!

Bugün erken saatlerde bir Twitter sohbet odasında tartışmalı girişimci Martin Shkreli, Bitcoin ve DeFi’nin geleceği hakkındaki düşüncelerini kripto topluluğuyla tartıştı. Yakın zamanda dolandırıcılık suçlamalarıyla hapisten çıkan Martin Shkreli, Algorand ve Solana’yı umut verici altcoin projeleri olarak adlandırıyor ve Ethereum’un gelecekte Bitcoin’i geçebileceğini söylüyor.

Bu altcoin projesini hapishanede kullanmaya başladım

Aynı zamanda ABD’li bir iş insanı olan Martin Shkreli, DeFi sektörünün geleceği konusunda iyimser olduğunu söylüyor. Twitter’daki açıklamalarında Uniswap’ı geçmişte hapishanede kullandığını belirten Shkreli, DeFi’nin gelecekte geleneksel finans sistemini nasıl gasp edebileceğini de tartışıyor:

Uniswap gerçekten harika. Uniswap’ı hapishanede kullanmaya başladım…Gidebileceği yerin sınırında olduğunu düşünmüyorum. Bence DeFi ile sonuçlanan daha fazla finansal ürün göreceğiz… sonunda bazı kripto paraların bankacılık devlerinden daha büyük olduğunu göreceğiz.

Shkreli ayrıca geleneksel hisse senetlerinin Blockchain kullanılarak tokenleştirilebileceğini de söyledi. Kariyerini Turing Pharmaceuticals’ı kurmadan önce bir riskten korunma fonu yöneticisi olarak inşa eden Shkreli, DeFi’nin insanlara dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir varlıkla ticaret yapma yeteneği vererek insanlara “gerçek özgürlük” sağlayabileceğini de sözlerine ekliyor.

“Algorand ve Solana Bitcoin’in payını eritecek”

Ayrıca Algorand ve Solana’yı Bitcoin’in piyasadaki hakimiyetini azaltabilecek iki Katman-1 projesi olarak isimlendirdi ve en iyi kriptonun saltanatının zamanla “yenilebileceğini” düşündüğünü belirtti. Ethereum meraklılarının “Flip” olarak adlandırdığı varsayımsal bir olay olan Ethereum’un Bitcoin’in piyasa değerini geçebileceğini düşündüğünü söyledi:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.