9 Uzman, Satın Alınacak Altcoin’lerin Listesini Paylaştı!

9 Uzman, Satın Alınacak Altcoin’lerin Listesini Paylaştı!

Dokuz kripto uzmanı, 2022’de DeFi token’leri için boğa ve ayı durumlarını ve ayrıca, yeni yıl için en fazla potansiyele sahip olduğunu düşündükleri altcoin projelerini paylaşıyor. Biz de Kriptoks.com olarak uzmanların paylaşımlarını okuyucularımız için derledik.

Uzmanların altcoin tavsiyeleri

Chen Li için, iki kripto dünyası arasında çok az fark var. Chen Li’ye göre, DeFi ve oyunlar çok benzer, birçok oyun sadece bir oyun paketine sarılmış DeFi. Stephen Ehrlich’e göre, GameFi ve DeFi NFT’ler kesinlikle izlenmesi gereken trendler. Bunun bir örneği Curve (CRV).

JC Parets, yalnızca teknik özelliklere bakıldığında, DeFi tokenlerinin baharın sonundan beri bir ayı piyasasında olduğunu söylüyor. Bill Barhydt, yatırımcıların DeFi’yi boğa veya ayı piyasası olarak kategorize etme konusunda dikkatli olmaları gerektiğini çünkü merkezi olmayan finans kavramının beş yıl önce mevcut olmadığını belirtiyor. Tyler Matses ve Aric Chang’e göre, yatırımcılar DeFi piyasasını 2022’ye kadar değerlendirmek için bunu izlemeli.

Seth Ginns, 2020’de piyasaya çıkan ilk ve en popüler protokoller olan DeFi 1.0, son dokuz ayda biraz ayı piyasası gördüğünü belirtiyor. Seth Ginns için, Frog Nation (FROG) çevresinde meydana gelen aktiviteyi vurguluyor. Curve (CRV) ekosistemini çevreleyen aktivite, Tyler Matses’ın yanı sıra Ginns’in de dikkatini çekiyor. Matses, yatırımcıların Curve’nin yönetişim destekli enflasyon dağılımı arttıkça önemli olan Convex’e (CVX) de bakabileceğini söylüyor.

CRV ayrıca, Uniswap (UNI), Aave (AAVE), Compound (COMP) ve Yearn Finance (YFI) dahil olmak üzere en iyi 10 kripto varlığına arasında Stephen Ehrlich’in listesinde yerini alıyor. Dijital varlık komisyoncusu GlobalBlock’ta bir analist olan Marcus Sotiriou için oracles, gözden kaçan ve 2022’de en fazla yükselişi sağlayabilecek bir DeFi token’leri kategorisi. Marcus Sotiriou’ya göre, Oracle için piyasa lideri Chainlink (LINK). Ayrıca Tyler Parets, göreceli gücüne dayalı olarak Terra’da (LUNA) yükseliş eğiliminde.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.