9 Uzman Konuştu: Bitcoin İçin Sırada Hangi Seviyeler Var?

9 Uzman Konuştu: Bitcoin İçin Sırada Hangi Seviyeler Var?

9 kripto para uzmanı, Bitcoin fiyatının hangi yönde ilerleyeceğini tahmin ediyor. Lider kripto, yazım sırasında 19.000 dolarında üzerinde işlem görüyor.

Kripto oyuncuları, tarihi sağlara rağmen düzletmeyi sağlıklı görüyor

Bazı uzmanlar, birçok yatırımcının şu anda acı çekmesine rağmen, son çöküşün piyasa için “sağlıklı” bir düzeltme olduğunu düşünüyorlar. Örneğin, IntoTheBlock araştırma başkanı Lucas Outumuro, kripto piyasasının büyük ölçüde zorunlu satış ve likidite sıkıntılarının bir sonucu olarak Haziran ayında tarihi bir çöküş yaşadığını iddia etti. Haftalık bültenlerinin 17 Haziran sayısında araştırmacı, piyasa çöküşünün “kripto alanının en kötü üç aylık fiyat performanslarından biri” ile sonuçlandığını söylüyor. Outumuro ayrıca, dip demek için henüz çok erken olduğunu kaydetti.

DEX platformu dYdX’in büyüme lideri Corey Miller ise piyasa hakkında hala iyimser. Yakın tarihli bir Fortune röportajında bunun sağlıklı olduğunu söyledi. Miller, piyasa düzeltmesinin endüstriden “aşırı riski” ortadan kaldırdığını savundu.

Uzmanlar, toparlanmanın zaman alacağını söylüyor

Diğer yandan, kripto borsası Dexterity Capital’in yönetici ortağı Michael Safai, şunları söylüyor:

İşler şu anda gerçekten sallantıda ve piyasanın tekrar istikrara kavuşması biraz zaman alacak. İnsanlar izliyor. Başka bir şeyin devrilip devrilmeyeceğini görmek için bekliyorlar… Yapılacak çok fazla sarsıntı olacak… Bir hiç için olağanüstü verim elde etme çağı sona erdi. Bu, sistemden çok fazla kaldıracın çekileceği zamandır ve bu, nihayetinde kripto ekosistemini daha güvenli hale getirecektir.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.