8’den Fazla Bilen Analist Uyardı: Bitcoin 10 Gün İçinde…

8’den Fazla Bilen Analist Uyardı: Bitcoin 10 Gün İçinde…

İsabetli tahminleriyle nam salan kripto para analistleri, Bitcoin (BTC) için son bir kapitülasyon dönemini öngörüyor ve fiyatın bu olay ardından dibe çakılacağını düşünüyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan, uzmanların güncel fiyat tahminlerini inceleyelim.

Bitcoin 10 gün içinde bu seviyelere düşebilir

Bir çift yakından takip edilen kripto analisti, Bitcoin grafiğinin, BTC’yi 30.000 dolar fiyat alanına gönderebilecek ciddi bir düzeltici olay için hazırlandığı konusunda uyarıyor. Smart Contracter lakaplı kripto analisti, 205.500 Twitter takipçisine Bitcoin’in 29.000 dolara geri çekilmeden önce önümüzdeki günlerde 42.000 dolarda bir boğa tuzağı kurduğunu gördüğünü söyledi. Kriptoks.com olarak aktardığımız analistin isabetli Bitcoin fiyat tahminlerine buradan ulaşabilirsiniz. Güncel analizlerinde Contracter, 30 bin dolar civarında denk gelen aşağıdaki teknik grafiği yorumluyor:

BTC burada yeniden dağıtımı andırıyor. Sanırım bir 10 gün kadar daha tan hareket edeceğiz ve sonra son bir kapitülasyondan kurtulacağız.

Smart Contracter’a göre 30 bin dolarlık dip bölgesi, 42 dolara uzanan bir tuzağı ardından gerçekleşecek.

Diğer kripto analisti Altcoin Psycho aynı düşüş görüşünü paylaşıyor.

Yeni bir strateji oturumunda kripto stratejisti, BTC’de aradığı şeylerden birinin, Haziran 2021’de Bitcoin’e olana benzer şekilde piyasadaki aşırı kaldıracı temizleyen devasa bir tasfiye olayı olduğunu söyledi. Contracter’a benzer şekilde Psycho’da 30 bin dolar bölgesinin tekrar ziyaret edileceğini düşünüyor:

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.