8’den Fazla Bilen Analist: Bitcoin ve LUNA İçin Bu Seviyeler Geliyor!

8’den Fazla Bilen Analist: Bitcoin ve LUNA İçin Bu Seviyeler Geliyor!

İsabetli Bitcoin tahminleriyle bilinen bir kripto analisti, BTC fiyatı 40 bin doları kaybederken LUNA’nın büyük bir düzeltme yapacağını söylüyor.

Kripto analisti, Terra (LUNA) için büyük bir düzeltme öngörüyor

Kriptoks.com olarak hazırladığımız makalemizden görebileceğiniz üzere, 2018 ayı piyasası sırasında Bitcoin (BTC) dibini doğru tahmin eden bir kripto analisti, merkezi olmayan finans ödeme ağı Terra (LUNA) için derin bir düzeltme öngörüyor. Smart Contracter lakaplı kripto analisti, 207.000 Twitter takipçisine LUNA’nın beş dalgalı rallisini tamamladığını ve şimdi tam bir düşüş eğilimine doğru ilerlediğini söylüyor:

Bence LUNA sonunda uzun vadeli bir zirve yaptı. C tepeyi teyit etmek için bir düşüş eğilimi ile haftalık beş dalgalı yükseliş. Bu bence en az %50 ya da daha fazla düşecek.

Smart Contracter, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisini kullanıyor. Teoriye göre, bir varlık, büyük bir eğilim tersine çevrilmeden önce beş dalgalı bir döngüden geçer. Analistin grafiğine bakıldığında, LUNA 25 dolara yöneliyor ve mevcut fiyatı olan 83.05 dolardan yaklaşık %70’lik bir aşağı yönlü potansiyeli temsil ediyor.

Bitcoin (BTC) bu seviyelere yöneliyor

Kripto analisti, alt zaman diliminde beş dalgalı bir düzeltmenin ortasında olduğunu söylediği Bitcoin’e de göz atıyor:

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.