8’den Fazla Bilen Analist: Bitcoin İçin Sırada Bu Seviye Var!

8’den Fazla Bilen Analist: Bitcoin İçin Sırada Bu Seviye Var!

Kripto para piyasasında satışlar derinleştikçe, Bitcoin (BTC) kritik bir destek seviyesini korumakta başarısız oldu. BTC’nin son düşüşlerinde, daha derin bir düşüşe işaret edebilecek belirgin bir model olabilir.

Uzmanlar Bitcoin fiyatının 35 bin dolara derinleşebileceğini söylüyor

Bitcoin 39.900 doların altına düştüğünde, Nisan’ın en düşük seviyesine ulaştı ve neredeyse %3’den fazla değer kaybetti. Artan enflasyonla ilgili endişeler ve Fed’in agresif para politikası sıkılaştırması, lider kripto para birimi üzerinde negatif baskı oluşturuyor. Uzmanlara göre, bazılarının kısa vadede satıştan vazgeçmesine rağmen muhtemelen 35.000 doların altına düşmesi bekleniyor.

BTC, dürtüsel bir dalga düşüşünün ortasında

Bu makaleden görebileceğiniz üzere, isabetli tahminleriyle bilinen “SmartContracter”a göre Bitcoin itici bir beş dalga çöküşü geçiriyor. Bununla birlikte, fiyatların yeni düşük seviyelere ulaşmadan önce 44.000 dolara yükselmesiyle “iyi bir toparlanma” öngörüyor. Uzman, BTC fiyatının son fiyat düşüşlerine yanıt olarak yeni bir alıcı turunun piyasaya girmesinin beklendiğini söyledi. Bununla birlikte, çok çeşitli teknik indikatörler, Bitcoin’in daha fazla düşüş yaşayacağını öne sürüyor. SmartContracter, yakın tarihli Twitter analizlerinde şunları söylüyor.

Bu, herkesin 44 bin dolar coşkusunu yeniden canlandıracak hızlı bir sıçrama.

Ardından Bitcoin fiyatının toparlanmanın bir sonucu olarak iki ayın en düşük seviyesine düşmesini bekliyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.