8 Ayı Piyasası Gören İsim, Bu Altcoin’de Dev Pozisyon Aldı!

8 Ayı Piyasası Gören İsim, Bu Altcoin’de Dev Pozisyon Aldı!

Anthony Scaramucci, “henüz tam anlamıyla yok edici bir panik içinde değiliz,” diyor. Borsanın ne kadar düşebileceğini tahmin ediyor ve yatırımcıların hisse senetleri ve kriptoda ne yapmaları gerektiğini paylaşıyor. Ayrıca, 8 ayı piyasasından sağ çıkan Scaramucci, dev pozisyon aldığı altcoin projesini açıklıyor.

“Ayı her beş yılda bir şehre gelir, borsa dibe vurur”

Gerçek dünyada boğalar ve ayılar farklı ortamlarda yaşar. Ama borsada yer değiştirirler. Ayı her beş yılda bir şehre gelir, borsa dibe vurur ve köylüler veya bu durumda yatırımcılar tepelere koşar. Yatırım firması SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, sekiz ayı piyasası yaşadığını söylüyor ve bir düşüş bekliyor.

Değişkenler bir düzeltme için uygun görünüyor. Enflasyonun %8’in üzerinde olduğunu, faiz oranlarının yükseldiğini ve en büyük şirketlerin özellikle perakende sektöründe kazançlarının eksik olduğunu kaydediyor. Scaramucci’ya göre, bu sefer farklı olabilecek şey, Federal Rezerv’den bir rahatlama görmeyeceğiz.

Scaramucci, faiz oranlarındaki artışların tüketimde bir yavaşlama olana veya bir şeyler bozulana kadar devam edeceğine inanıyor ve bu durum, Lehman Brothers’ın 2008’de İflas başvurusunda bulunduğunda olduğu gibi, Fed’in ‘yeter’ demesine neden oluyor. Bu andan mükemmel bir olumsuzluk fırtınası olarak bahsediyor. Bir resesyona girersek, tarihsel eğilimlere göre yaklaşık 12 ile 16 ay süreceğini söylüyor. Borsaya gelince, dibin nerede olduğundan tam olarak emin değil.

“Ayı piyasasında bu hisseler ve kripto paraları fırsat”

Bu arada soru şu, sen ne yapıyorsun? Scaramucci, “İnsanlar birazdan söyleyeceğim şeyden hoşlanmayacak, diyor ve tüyoyu veriyor: ‘Hiçbir şey yapma!’ Bunun yerine, yatırımcıların aylık bazda geniş bir hisse senedi yelpazesine dolar maliyeti ortalaması vermesi gerektiğini söylüyor. İronilerin ironisi, daha az hisseye daha fazla hisse aldığınız için ayı piyasasında para kazanmanızdır, diye ekliyor. Scaramucci, bu hisseleri ve kripto paraları fırsat olarak görüyor:

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.