8 Analistten Bitcoin İçin En Gerçek Tahminler: Bu Seviyeler!

8 Analistten Bitcoin İçin En Gerçek Tahminler: Bu Seviyeler!

Çarşamba günkü güçlü performansın ardından, kripto para piyasası akşama doğru sabit kaldı. Bitcoin gün içi en yüksek 23.578.65 dolara dokunurken, Ethereum 1.678.10 dolara yükseldi. Bu ivme Michael Saylor’ın istifası ve Solana hack’i gibi ciddi haberlerle yön değiştiriyor. Uzmanlar neler bekliyor analizlere bakalım…

Solana hack’i Bitcoin ve altcoin’leri etkileyecek mi?

Bu hafta kripto para piyasasına hacker’lar hakim oldu. Salı günü, 9. en büyük kripto para birimi Solana (SOL) binlerce cüzdanı hacker’lara kaptırdı. Aynı gün, Coinbase destekli kripto para köprüsü Nomad’dan 190 milyon dolar çalındı. GlobalBlock analisti Marcus Sotiriou, Bitcoin’in bu saldırılara rağmen güç gösterdiğini söylüyor.

Sotiriou, Bitcoin odaklı fonların geçen hafta toplam 85 milyon dolar giriş gördüğünü ve kısa Bitcoin fonlarının 2,6 milyon dolar çıkış gördüğünü belirten CoinShares verilerine işaret etti. Analist, bunun 5 haftalık bir giriş akışının ardından short Bitcoin ürünü için ilk çıkış haftası olduğunu söylüyor:

Bu fonlar genellikle kurumlar ve yüksek net değere sahip kişiler tarafından satın alındığından, bu, akıllı paranın bu fiyatlarla kripto satın almakla çok ilgilendiğinin bir işaretidir.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.