7 Usta Analist 16 Altcoin’den Bahsetti: Bunlardan Alacağız!

7 Usta Analist 16 Altcoin’den Bahsetti: Bunlardan Alacağız!

7 kripto fenomeni, çöküşte maruz kaldıkları portföy enkazını anlatıyor. Bunun yanında yeni gerçekliklerine nasıl uyum sağladıklarından bahsediyor. Ayrıca, çöküşte alacakları altcoin projelerini paylaşıyorlar.

Kripto fenomenleri çöküşü yorumluyor ve altcoin sepetlerini açklıyor

The Birb Nest’in kurucusu ve CEO’su Adrian Zduńczyk

Adrian Zduńczyk, ‘Bu kesinlikle beni hazırlıksız yakaladı ve portföyüm bazı darbeler aldı,’ diyor.  Peki neden hazırlıksız yakalandı? Zduńczyk bunu, piyasada çok fazla satış baskısı yaratan küresel olayların hızla değişmesine bağlıyor. O, aşağı yönlü sarmalın Çinli megageliştirici Evergrande’nin temerrüdüyle başladığına inanıyor. Ardından faiz oranlarındaki artışlara ve nihayet Ukrayna’daki savaşı söylüyor.

Bu arada Zduńczyk, Ethereum, Litecoin, Chainlink, Polkadot, Solana, Cardano ve Polygon dahil olmak üzere diğer büyük kripto paraların tarihsel kalıplara dayalı olarak Bitcoin’in arkasından geleceğini tahmin etti. Ancak, bu kriptolar şu anda %76 ile %86 arasında düşüşte.

Kayıplarının altı rakamının ortasında olduğunu ifade ediyor. Ancak, bahislerini uzun vadeli görüşlere göre yaptığını belirtiyor. Bu yüzden pozisyonlarını her iki şekilde de koruduğunu söylüyor. Bu arada, fiyatları düşerken daha fazla Bitcoin, Ethereum ve Litecoin satın almayı planlıyor.

John Vasquez, diğer adıyla Coach JV

Kripto fenomeni John Vasquez’in TikTok’ta 1 milyondan fazla takipçisi var. Vasquez, “Bir boğa piyasası bekliyordum. Yukarı çıkmasını bekliyordum. Düştüğünü görmek kesinlikle şok ediciydi,” diyor.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.