6 Finans Uzmanı: Paranızı Bu Altcoin’lere Park Edin!

6 Finans Uzmanı: Paranızı Bu Altcoin’lere Park Edin!

Bitcoin ve altcoin projeleri gibi hareketli yatırımlar için 2021 sağlam bir kazanç yılıydı. Bu yıl Wall Street firmaları kolay kazanımların elde edilmesinin daha zor olmasını bekliyor. Altı uzman, maksimum getiri için şimdi 10.000 doları nereye yatıracaklarını açıklıyor. Biz de Kriptoks.com olarak okuyucularımız için derledik.

Uzmanların yatırım tercihleri ve altcoin seçimleri

Crossmark Global Investments’ın baş yatırım sorumlusu Bob Doll

Bob Doll, 10.000 doları paraya çevirmek için en çekici seçenekler arasında olacağını düşündüğü dört hisse senedi sıralıyor. Uzman, yükselen oranlı bir ortamda finansal hisse senetlerinin iyi konumlanmasıyla Bank of America’yı (BAC) sevdiğini söyledi. Daha sonra Bob Doll, ev geliştirme perakendecisi Lowe’s’i (LOW) görece düşük değerlemesi nedeniyle beğendiğini belirtiyor. Son olarak, iki petrol rafinerisine işaret etti: Phillips 66 (PSX) ve Marathon (MPC).

Grit Capital’in CEO’su Genevieve Roch-Decter

Genevieve Roch-Decter, portföyünün %80’ini büyük sermayeli hisse senetlerine ve %20’sini küçük sermayeli hisse senetleri ve kripto para birimleri gibi piyasanın ‘yüksek riskli’ alanlarına yatırmanın akıllıca bir strateji olduğunu söylüyor.

Uzmana göre Bitcoin (BTC) ve lider altcoin Ethereum’daki (ETH) geri çekilmeler satın alınmalı ve yatırımcılar, özellikle merkezi olmayan finansla (DeFi) bağlantılı ve aynı zamanda Axie Infinity gibi play-to-earn coin’leri araştırmaya başlamalılar. Ayrıca uzman, metaverse’in bir gün 1 trilyon dolarlık bir piyasa olacağına inandığını söylüyor.

Titan’ın Baş Yatırım Sorumlusu ve Eş CEO’su Clay Gardner

Daha uzun vadeli bir ufukta, Clay Gardner en çok FAANG hisselerini sevdiğini söylüyor: Meta (FB), Apple (AAPL), Amazon (AMZN), Netflix (NFLX), Microsoft (MFST) ve Alfabe (GOOG)). Cazip değerlemeleri olduğunu ve artan faiz oranlarının performanslarına zarar vermediğini belirtiyor:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.