6 Analist: Bitcoin ve Ethereum Bu Seviyelere Gidiyor!

Bitcoin ve çoğu büyük altcoin, güçlü destek seviyelerinden sıçradı. Bu ivme yukarı yönlü hareketi sürdürmek için genel dirence meydan okuyor. 6 uzman kripto para analisti, Bitcoin ve Ethereum için sıradaki seviyeleri bekliyor.

Santiment’e göre Ethereum bu sinyallerle yükselişe geçecek

Santiment, borsalardaki Ethereum hacminin arttığını ve aynı düşüşün yükseliş döngüsünün başlangıcına işaret edeceğini söylüyor. Analitik firmasına göre, ilk kripto para borsasında tutulan Ethereum miktarı şu anda yedi milyonun üzerinde. Bu miktar en son 2021 Mayıs’ında ulaşılan bir rakamdır.

Kripto analitik firması, borsalar tarafından tutulan Ethereum’un borsaların dışında tutulan Ethereum oranının bir yılın en düşük seviyesine ulaştığını söylüyor.

Santiment ayrıca, Ethereum’un işlem ücretlerinin düşük kalmasının nedeninin dolaşımdaki sınırlı sayıda Ethereum nedeniyle olduğunu ekliyor.

Sonuç olarak, Santiment analistlere göre Ethereum boğa sinyalleri yanıp sönmeye başladıktan sonra toparlanacak. Birçok kripto para analisti de Ethereum’un kısa bir düzeltme yaşadığına şaşırmıyor.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.