4 Sıradan İnsan, Kripto Para Milyoneri Oldu: Nasıl Mı?

4 Sıradan İnsan, Kripto Para Milyoneri Oldu: Nasıl Mı?

Bir NYC vekili öğretmen de dahil olmak üzere dört sıradan insan, kripto para yatırımıyla nasıl zengin olduklarını anlatıyor. Hepsi bir zamanlar düzenli işleri ve mütevazı maaşları olan ortalama işçilerdi. Şimdi, maaşlarından artan küçük miktarları ve yakaladıkları fırsatları değerlendirerek nasıl milyoner olduklarını anlatıyorlar…

Rachel Siegel: Vekil öğretmen kripto para milyoneri oldu

Rachel Siegel, New York’ta vekil bir devlet okulu öğretmeniyken, her pencerenin bir tuğla duvara baktığı karanlık bir dairede yaşıyordu. Siegel’in özel balkonundan okyanusun panoramik manzarasını izleyebileceği Karayipler’de yeni satın aldığı gösterişli bir apartman dairesi sayesinde şimdi güneşi ve denizi görüyor. Yolculuğu 2017 yılının sonlarında bir arkadaşının kripto para birimi konferansının after partisine davet etmesiyle başladı. Siegel o günleri şöyle anlatıyor:

Kripto para meraklılarıyla dolu bir odaya girdiğimi hatırlıyorum ve hiç bu kadar çok tutkulu, azimli insanla ve genellikle tüm paralarını kaybetmek üzere olduğunu düşünmediğim insanlarla bir odada bulunmamıştım.

İşte o zaman 29 yaşındaki Siegel, ilk kripto yatırımına karar verdiğini ve maaşından kalan 25 doları geleceğine ayırdığını paylaşıyor:

Dürüst olmak gerekirse, kripto para birimine başladığımda hiçbir şeyim yoktu. Ben sadece gerçekten büyük bir fikri olan bir yedek öğretmendim.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.