4 Kez Bilen Analist Uyardı: Bitcoin Bu Seviyelere Düşebilir!

4 Kez Bilen Analist Uyardı: Bitcoin Bu Seviyelere Düşebilir!

Bitcoin (BTC), geç bir satış maliyetinin 40.000 doları yukarı çekmesinin ardından hafta sonu bazı kritik destek bölgelerinin altında kaldı. Bu hafta 45.000 dolarlık bölgeden tanıdık bir ret gören Bitcoin fiyat hareketi için aralık hala çok açık. Daha önce BTC’de 3.150, 6.500, 10.000 ve 3.800 dolar seviyelerini doğru tahmin eden analist Filbfilb, uyarıda bulunuyor. Ayrıntılar için Kriptoks.com okumaya devam ediniz.

“Bitcoin uçurumun kenarında asılı duruyor”

TradingView’den elde edilen veriler Cumartesi günü Bitcoin için cansız bir grafik çizdi ve BTC 38.600 doları gördükten sonra 39.000 dolar civarında kaldı. Traderlar, 40.000 doların üzerindeki çeşitli fiyat noktalarının, 45.200 dolara kadar olan son koşusunun ardından piyasayı istikrara kavuşturmak için yeterli olacağını ummuştu.

Bununla birlikte, teklifler trendi koruyamadı ve Bitcoin’i 2022 boyunca hareket ettiği aralığın ortasına geri gönderdi. Kripto analisti Matthew Hyland Twitter’dan şu paylaşımı yaptı:

Bitcoin, son birkaç saattir bir uçurumun kenarında asılı duruyor.

#Bitcoin is hanging onto the edge of a cliff the past few hours pic.twitter.com/dAD2AveTOi

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.