4 Kez Bilen Analist: Bitcoin İçin Bu Seviyeler Geliyor!

4 Kez Bilen Analist: Bitcoin İçin Bu Seviyeler Geliyor!

Bitcoin (BTC), Mart ayının zirvesine yaklaşırken, isabetli tahminleriyle bilinen bir kripto analisti dirence karşı kademeli yükselişin süreceği konusunda iyimser…

Bitcoin Mart ayının zirvesine yaklaştı

TradingView’den alınan veriler, Bitcoin fiyatının son gelişmeleri konsolide ederek 45 bin dolara ulaştığını gösteriyor. Lider kriptonun 45.330 dolarlık aylık en yüksek seviyeyi kırmasına çok az kaldı.

Mart ayında izlenecek seviyeler

Yatay fiyat hareketlerini durdurmaya yönelik geçmişteki girişimlerin aksine, DecenTrader’ın kurucu ortağı olan Filbfilb, dirence karşı bu kademeli düşüşün süreceği konusunda iyimser. Analistin isabetli Bitcoin fiyat tahminlerine buradan ulaşabilirsiniz. Cuma günkü güncel piyasa raporunda Filbfilb, piyasanın son ivmesi hakkında şunları söyledi:

Sonsuz bir yatay hareket gibi görünen bir sürenin ardından, Bitcoin son birkaç haftadır aniden yükselmeye başladı ve piyasanın çoğu bu kısa vadeli yükselişi inkar etmeye devam ediyor. Öte yandan, Bitfinex’te yaklaşık 37.000 dolar civarında bu büyük talep duvarı oluştuğundan beri Bitcoin için sabit bir sabit teklif gördüğümüz için balinaların farklı planları varmış gibi görünüyor.

BTCUSD over at Bitfinex… pic.twitter.com/bO86nTiHsK

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.