4 Analist Korkuttu: Bitcoin Bu Diplere Dalabilir!

Tecrübeli analistler Bitcoin (BTC)’de 30 bin doların altını öngördükleri için korkutuyor. Lawrence McDonald, Peter Schiff, Katie Stockton ve Mike Novogratz piyasa çöküşünde neler söyledi, listeleyelim. Kriptoks.com olarak usta isimlerin paylaşımlarını aktarıyoruz.

Analistler Bitcoin (BTC)’den 30 bin dolar bekleniyor

CNBC yazarı Lawrence McDonald, bir Bitcoin’in şu anda 20 ons külçeye eşdeğer olduğunu ve bunun Ağustos ayında kaydedilen 37 onsluk zirveden önemli bir düşüş olduğunu kaydetti. McDonald, XBT/XAU oranı 15 onsa ulaştığında Bitcoin fiyatının satın alma bölgesinde olacağına inanıyor.

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, şu ana kadar Bitcoin fiyatının en son Temmuz 2021’in sonunda görülen seviye olan 35.600 dolar bölgesine götüren düşüş hakkında yorum yapmak için Twitter’a gitti. Schiff, Bitcoin’in yakında 30.000 doların altına düşmesini bekliyor. Bununla birlikte, Bitcoin’in şu ana kadar oldukça sakin bir şekilde düştüğünü, ancak 30.000 doların altına vardığında ani bir çöküşün muhtemel olduğunu düşünüyor.

So far the decline in #Bitcoin has been very orderly. No one is panicking yet. It's sliding a slope of hope. At some point there'll be a flash crash. That's how these declines typically end. This flash crash may not even start until after Bitcoin breaks $30K. Then lookout below!

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.