4 Analist: Bitcoin Hafta İçinde Bu Seviyeleri Görecek!

4 Analist: Bitcoin Hafta İçinde Bu Seviyeleri Görecek!

Grafiklerde sürekli bir düşüş gösteren yılın tek ayı olan Nisan, Bitcoin fiyatının %20,78 oranında düştüğünü gördü. Böyle bir değer kaybı, fiyatı yerel zirve 47.459 dolardan 37.926 dolara geri çekti. BTC’nin yazının yazıldığı sırada bir miktar toparlanmasına rağmen, piyasanın düşüş eğilimi devam ediyor. Justin Bennett, Willy Woo ve tanınan 2 kripto analisti Bitcoin’in hafta için test edebileceği kritik seviyeleri analiz ediyor…

Analist Justin Bennett’e göre Bitcoin (BTC) sonunda dibe vurabilir

Popüler kripto analisti Justin Bennett, kripto para piyasasında yerel bir dip noktasının ufukta olduğunu düşünüyor. 100.600 Twitter takipçisine, Nasdaq’ın (NDX) yakın zamanda yükselen bir kanaldan ayrıldığını ve bunun Bitcoin için iyiye alamet olmadığını söylüyor.

Bitcoin grafiğine baktığında Bennett, Bitcoin’in alt zaman diliminde yükselen bir takozdan kırıldığını ve BTC’nin bir düzeltmeye hazır olduğunu öne sürüyor.

On-chain analisti Willy Woo, yatay hareketlere rağmen yüklü spot alımlara dikkat çekiyor

Kriptoks.com olarak analizlerini paylaştığımız Willy Woo, Bitcoin’in (BTC), son birkaç hafta içinde ortaya çıkan ezici fiyat hareketine rağmen tarihsel olarak benzersiz spot piyasa talebi gördüğünü söylüyor. Popüler analist, bir milyon Twitter takipçisine kurumsal sermayenin Bitcoin’e aktığını söylerken, BTC’nin fiyat hareketi 2020’nin sonlarına doğru, kripto piyasası büyük düşüşten hemen önce işlem gördüğü seviyelere ulaştı. Willy Woo’ya göre:

Bitcoin fiyatı yatay çünkü Wall St bir makro riskten kaçınma ticaretinde vadeli işlem sözleşmesi satıyor. Bu arada kurumsal para, spot BTC’yi en yüksek oranlarda topluyor ve soğuk cüzdana geçiyor. 2020’nin 4. çeyreğinde yaşanan arz şoku sıkışıklığını böyle zamanlarda hatırlıyorum.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.