4 Analist, Bitcoin Fiyatını İnceledi: İşte Beklenen Seviyeler!

4 Analist, Bitcoin Fiyatını İnceledi: İşte Beklenen Seviyeler!

Lider kripto para birimi dün gece 40 bin dolarda yoğun bir mücadele verdi, ancak 4 kripto analisti Bitcoin (BTC) fiyatının hangi seviyelere ulaşabileceğini bulmak için uygun bir zaman olduğunu düşünüyor.

Bu hafta Bitcoin 40 bin dolar uçurumundayken izlenecek seviyeler

TradingView’den alınan veriler, Bitcoin fiyatının 17 Şubat’ta ılımlı bir satış yaşadığını ve Cuma gününe kadar devam ettiğini, bu sürede Bitstamp borsasında 40.330 dolara kadar gerilediğini gösteriyor.

Aşağıda bir kırılma durumunda ortak bir geri tepme bölgesi 38.000 dolar ve dün gecenin en düşük seviyelerine ulaştığımızda, Twitter analisti Credible Crypto, bu miktarı ileriye taşımanın önemini vurguladı:

Dip seviyesiniz 32 bin dolarsa, daha yüksek bir dip (HL) oluşturmak için aşağı yön aşağıdaki YEŞİL bölgeyle sınırlandırılmalıdır. Bu benim esasım ve bu bölgeyi korumamızı ve aylık engelleri bir kez daha aşmamızı bekliyorum.

Bazıları, tanınmış bir kripto yatırımcısı olan Crypto Ed’in 40.000 dolarlık test hakkında bile çekincelerini ifade etmesiyle potansiyel hakkında daha az hevesliydi. Ed Bitcoin hakkında şunları söyledi:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.