4 Analist: Bitcoin Birkaç Gün İçinde Bu Seviyelerde Olabilir!

4 Analist: Bitcoin Birkaç Gün İçinde Bu Seviyelerde Olabilir!

Bitcoin (BTC), 18 Mart’ta konsolidasyon aralığını daralttı. Peki, sırada hangi hamleler olabilir? Bitcoin’de başka neler yaşandı? İşte analistlerin yakın vadede görüleceklere dair yorumları…

Trader’lar Bitcoin için “paradigma değişimi” bekliyor

Veriler, BTC’nin bir gecede 40.000 dolarlık desteği koruduğunu ve bununla birlikte Perşembe günü yapılan analizde bölgenin “önemli” olarak vurgulandığını gösterdi. Kriptoks.com olarak da bildirdiğimiz üzere ABD Merkez Bankası’nın (FED) faiz artırımı onayının ardından, Avrupa’daki piyasaları genel olarak istikrara kavuşturan yeni tetikleyicilerin eksikliğiyle birlikte makro ipuçları azaldı. Trader Crypto Ed için, önümüzdeki birkaç günde ya 43.000 dolarlık bir hedef bölgeye devam edilecek ya da mevcut trend düşüşe geçecek.

Bununla birlikte, 4 saatlik BTC/USD grafiği için Elliot Wave formasyonunu analiz ederken, döngünün 45.000 dolarlık yüksek bir aralığın kırılmasından önce “hala düşüşte” olduğunu kaydetti. Analist, bu hareketlerin, özellikle de geri çekilme sırasında güçlü bir sıçramaya işaret edebileceği için, “uzun pozisyon açmam için sinyali olacağını” söyledi.

Lightning Network’te önemli bir kilometre taşı aşıldı

Twitter traderı Zima, bakiyeye bağlı hacim (OBV) için uzun vadeli bir trend kırılmasını bile vurgularken, diğer katılımcılar da görünüm konusunda giderek daha fazla yükselişe geçti. Artan OBV, mevcut işlem gören fiyattan bir varlığa olan artan talebi yansıtıyor. Zima, “8 hafta önce hareketi izlemeye başladığımdan beri OBV’de tek bir satır bile hareket etmedi. Ardından yukarıya doğru çıktık ve 20 günlük OBVMA’yı tersine çeviriyoruz. Bir yıldan sonra çok aylık bir yükseliş devamının zirvesindeyiz,” ifadelerini kullandı.

This time = no different.I haven’t moved a single line on my OBV since I started tracking the move 8 weeks ago. We have broken out of the wedge to the top side and are flipping the 20 day OBVMA. We are on the cusp of a multi month bullish continuation after a year of crab. $btc pic.twitter.com/je6C8XTKhh

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.