38 Bin Doları Haber Veren İsim, Bitcoin İçin Sıradakini Açıkladı!

38 Bin Doları Haber Veren İsim, Bitcoin İçin Sıradakini Açıkladı!

38 bin dolarlık Bitcoin desteğini öngören kripto milyarder Mike Novogratz piyasa görünümü hakkında konuşuyor. Kripto milyarderi ve erken Bitcoin yatırımcısı Mike Novogratz, son satışlardan sonra kripto piyasasının görünümünü değerlendiriyor. Konu hakkındaki ayrıntılar Kriptoks.com’da.

Bitcoin için sırada ne var?

Kripto para piyasası, Bitcoin ve altcoinler önceki gün biriken kazançları azalttıkça yaygın satış baskısına yenik düştü. Bitcoin fiyatı 37.704 dolara kadar düşerken, Ethereum hafif bir toparlanmadan önce 2.731 dolara düştü. Kripto varlıklarının çoğunluğu kayda değer kayıplarla şu anda kırmızı renkte işlem görüyor.

Galaxy Digital CEO’su daha önce, kurumsal yatırımcılar 2022 ilerledikçe bir satış sırasında satın almaya hazırlanırken Bitcoin’in 38.000 dolarda dibe vurabileceğini tahmin etmişti. Kripto milyarderi bir röportajda, büyük kurumların 38.000 dolar seviyesini satın almak için çekici bir yer olarak göreceğini düşündüğünü belirtmişti. Bununla birlikte, mevcut haliyle Novogratz, kripto para biriminin zaten iyi bir satış yaptığına ve bir miktar satın alma desteğiyle karşılaştığına inanıyor. Bunun gerçekleşebileceği bir koşul veriyor – hisse senetleri düzelirse – “Hisse senetleri bir temel bulana kadar kripto para toplamakta zorlanacak” diyor milyarder.

Öte yandan, on-chain analitik firması IntotheBlock, BTC fiyatı üzerinde baskı öngördü ve Bitcoin için en önemli destek seviyesinin 38.900 dolar ile 40.200 dolar arasında olduğunu öne sürerken “BTC pamuk ipliğine bağlı” dedi. Sıradaki ne? IntotheBlock’a göre, BTC ve ETH, 0.86’lık Nasdaq 100 ile son derece yüksek bir korelasyon gösteriyor ve bunun Bitcoin’in toparlanmasında rol oynayabileceğini gösteriyor.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.