3 Usta İsim: Bitcoin’in Sıradaki Hamlesi Bu Seviyelere Olacak!

3 Usta İsim: Bitcoin’in Sıradaki Hamlesi Bu Seviyelere Olacak!

3 uzman kripto para analisti, Bitcoin hafif yükselişten, sıradaki seviyeleri değerlendiriyor. Yakından izlenen analistler, Bitcoin’in 30.000 dolara ulaşması için potansiyel bir senaryoyu paylaşıyor

Cred, BTC için yükselen senaryoyu değerlendiriyor

İlk analist Cred, Bitcoin hala toparlanırken, olası bir rallinin sinyallerini veren bir kurulum gördüğünü söylüyor. Analist 200 haftalık hareketli ortalamanın üzerinde haftalık bir kapanış öngörüyor. Bu seviye ortalama 22.000 dolar civarında. Diğer senaryoda, Bitcoin’in bu seviyenin altında zaman geçirmesi yükseliş tezini geçersiz kılacak. Ancak analist, BTC yukarı yönlü ivme kazanırsa anlamlı bir geri dönüşü hazırlayacağını söylüyor. Hatta, 9 haftalık rekor kırmızı mum serisinin ardından önümüzdeki haftalarda yeşil mum serisi yapabilir.

Cred’e göre, Bitcoin son birkaç hafta içinde inanılmaz bir düşüş ivmesi ile 48.000 dolardan 17.000 dolara düştü. Bununla birlikte, 200 haftalık MA’nın 22.000 dolarda toparlanmasının, momentumu aniden BTC boğaları lehine çevirebileceğini söylüyor:

20.000 dolarlık işlemden anlayabileceğiniz gibi, haftalık zaman çerçevesi destek alanında. Haftalık kapanış, nominal değerde düşüş eğiliminde olan desteğin altında pek yapıcı olmadı. Yükseliş olacaksa, bu fiyat hareketini başarısız bir kırılma olarak işaretlemek için bu seviyenin (22.000 dolar) üzerinde haftalık bir kapanışa ihtiyacımız var ve sonra daha yüksek bir geri dönüşü hedefleyebiliriz… Haftalık zaman diliminde gözüm, en azından bir önceki aralıktaki direnci 32.000 dolara çevirmiş gibi görünüyor.

Nicholas Merten’e göre Bitcoin (BTC) için en kötü durum senaryosu

Diğer analist Nicholas Merten, Bitcoin’in (BTC) uzun bir düşüş trendinden sonra gerçekten dibe ulaşıp ulaşmadığını belirlemek için geçmiş verilere bakıyor. Yeni bir strateji oturumunda Nicholas Merten, Cumartesi günü BTC kısa bir süre 18.000 doların altına düştükten sonra Bitcoin’in haftalık en düşük seviyelerinden yükselmesi konusunda fazla coşkulu hissetmemeleri konusunda uyarıyor:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.