3 Kez Bilen Analistin Son Altın ve Bitcoin Yorumu!

Kıdemli Bloomberg emtia analisti Mike McGlone, altın, ABD tahvilleri ve Bitcoin (BTC) için eskisinden çok daha güçlü şekilde yükselen bir gelecek öngördü. İsabetli tahminleriyle bilinen analist, bu varlıkların küllerden eskisinden çok daha güçlü bir şekilde doğacağını tahmin ediyor.

Mike McGlone, altın, tahvil ve Bitcoin’de büyük bir trend değişimi görüyor

Mike McGlone’un isabetli öngörülerine bu makaleden göz atabilirsiniz. Güncel analizlerinde McGlone, yakın tarihli bir röportajda emlak ve borsa gibi riskli varlıklarda “büyük bir geri dönüş” veya derin bir düzeltme beklediğini söyledi. Konu hakkında geniş bir açıklamaya yer veren analist, Bitcoin’in sonunda en iyi yatırım araçlarından biri haline geleceğini düşünüyor:

Büyük dönüşün gerçekleşeceğine inanıyorum. Bu sadece başlangıç. 1929 sonrasını andırabilir, ancak 2008’in [veya] 1987 felaketinin sonrasını andıracağına inanıyorum. Vadesi çok geçti ve geçerli. Miami apartmanlarından borsaya kadar tüm risk varlıklarına… Daha yeni başlıyor ve 40 yıldaki ve çoğu insanın hayatındaki en önemli enflasyon başlamak üzere. Bu dönemi atlattıktan sonra, Bitcoin’in dünya üzerinde sahip olunabilecek en iyi yatırımlardan biri olarak tanınacağına inanıyorum. Başlangıç ​​noktam bu…

Bazı varlıkların eskisinden daha güçlü piyasa döneceğini tahmin eden analist, bu öngörüsünün nedenleri şöyle açıklıyor:

Altın, ABD uzun tahvilleri ve Bitcoin bence satın alınacak en iyi şeylerden bazıları olacak. Deflasyona geri döndüğümüze inanıyorum ve deflasyona ulaşmanın en iyi yöntemi, fiyatlarda büyük bir artış ve ardından bir floş yapmaktır. Biz de tam olarak bunu yapıyoruz. Yıkamaya yeni başlıyoruz.”

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.