3 Kez Bilen Analist: Bitcoin ve Ethereum Bu Seviyelere Gidiyor!

3 Kez Bilen Analist: Bitcoin ve Ethereum Bu Seviyelere Gidiyor!

Bitcoin’de 10 bin, 12 bin ve 50 bin doları bilen kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, yakın tarihli analizlerinde, 2022’ye zorlu başlangıçlarına rağmen daha geniş makroekonomik faktörlerin hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum (ETH) üzerinde olumlu bir şekilde parlayabileceğini söyledi.

Strateji uzmanına göre, ABD ara seçimleri yaklaşırken Bitcoin ve ETH yükseliyor

Mike McGlone, yeni bir analizde Kasım ayındaki ABD ara seçimlerinin ve Doğu Avrupa’daki potansiyel bir savaşın gümbürtülerinin, en büyük kriptoların diğer yatırım sınıflarına göre göreceli bir avantaja sahip olabileceğini gösterdiğini söylüyor:

ABD ara seçimleri yaklaştıkça, özellikle enflasyonla ilgili emtialara karşı kripto paralar için çok şey olabilir. Tipik talep ve arz esnekliği ve Ukrayna’daki savaş riskiyle yükselen ham petrol fiyatları, petrolün kalıcı ayı piyasasını canlandırmak için güçlü katalizörler. Bitcoin ve Ethereum için tam tersi.

Mike McGlone’nin raporu, ham petrolden “en önemli emtia” olarak bahsediyor, ancak arz ve talep ihtiyaçları değiştikçe Bitcoin’in yükselmeye hazır olabileceğini belirtiyor:

İlerleyen teknolojiyi temsil eden Bitcoin (BTC), küresel bir kripto para birimi olarak kıyaslama kazanıyor, petrolün yerini karbonsuzlaştırma ve elektrifikasyon alıyor. Bitcoin, kalıcı fiyat artışı için benzersiz bir konumda olabilir. Küresel dijital teminat olma yolunda ilerleyen ilk kripto para, finansın dijitalleşmesinde, ilk günlerinde ortaya çıkan bir devrim başlattı.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.