3 Kez Bilen Analist, Bitcoin ve Altcoin’lerin Yarınını Açıkladı!

3 Kez Bilen Analist, Bitcoin ve Altcoin’lerin Yarınını Açıkladı!

Başarılı Bitcoin fiyat tahminleriyle bilinen Mike McGlone, yatay hareketlerin ardından kripto para piyasasından neler beklediğini paylaşıyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan, analistin yakın tarihli tweet ve açıklamalarına bakalım.

Kripto para piyasasının katalizörleri

Bitcoin ve Ethereum’un son düşüşlerine rağmen, BTC’de 10.000 doları, 12 bin doları ve 50.000 doları doğru tahmin eden kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, yatay fiyat hareketlerinin ardından yükseliş bekliyor. McGlone bunu, arz ve talep yasasına dayandırıyor:

Ekonominin kurallarına göre talebi artan, arzı azalan bir piyasa zamanla yükselir.

Haziran 2021’in sonlarında, Bitcoin (BTC) death cross kesişimine ulaştı ve ardından 28.800 dolar ile eski fiyatlarını tekrar hatırlattı. Tam bir ay sonra, Bitcoin ivme kazandı ve Eylül ortasında death cross gerçekleşti. Sonuç olarak, BTC Kasım 2021’de ATH seviyesi 69.000 dolara ulaştı. Mike McGlone’a göre, benzer koşullarda Bitcoin, 60.000 dolar için yetersiz kalırken tekrar 30.000 dolar civarında dip oluşturabilir. İsabetli tahminleriyle bilinen analist bir tweetinde şunları söylüyor:

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.