3 Analistten “BTC, ETH, Ripple, ADA ve BNB” İçin Mart Tahminleri!

3 Analistten “BTC, ETH, Ripple, ADA ve BNB” İçin Mart Tahminleri!

Bitcoin (BTC), son yükseliş ivmesini 44 bin doların üzerine taşımaya devam ederken, altcoin piyasası lider kriptoya çift haneli kazançlarla eşlik ediyor. Bu yazıda, 3 uzman kripto analistinin BTC, ETH, Ripple, ADA ve BNB için Mart ayı fiyat tahminlere göz atalım. Kriptoks.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Nicholas Merten, Ripple ve BNB’nin son durumuna göz atıyor

Binance’in yerel kripto para birimi BNB ile başlayan Nicholas Merten, BNB’nin kripto piyasasında bir dev olduğunu ve yakında fiyatına yansıyabilecek hızla genişleyen bir kullanıcı tabanına dikkat çekti. Analiste göre BNB’nin kritik direnci 496 dolar. BNB şu anda 400 dolar civarında işlem görüyor.

Ripple (XRP) analizleri

Ripple’a (XRP) gelince, Merten, dünya çapındaki olayların altcoin’in lehine nasıl çalışabileceğine dikkat çekiyor:

XRP, tartışmalı olsa da, şu anda devam eden mevcut jeopolitik meselelerle burada vurgulamak istiyorum, XRP’nin teknolojisi tüm sansürle piyasada bir yere sahip olabilir. Şu anda çözülmekte olan Rusya/Ukrayna kriziyle ilgili olarak SWIFT ödeme ağının etrafında dönüyor…

Analist ADA’da kritik bir seviyesinin aşıldığını söylüyor

Merten’in radarındaki son altcoin, Ethereum rakibi Cardano (ADA). Analist, ADA fiyatının 0,78 dolar üzerinde kapanması durumunda gelecek seviyeleri heyecanla beklediğini söyledi. Mart ayı hakkında Merten’in beklentileri:

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.