3 Analist: İzleyin, Bitcoin İçin Bu Seviyeler Geliyor!

3 Analist: İzleyin, Bitcoin İçin Bu Seviyeler Geliyor!

Tarihsel olarak Nisan ayının kazanç getirmesi beklenirken, Bitcoin (BTC) fiyatı bu ay %15 düştü. Bitcoin, hodlers için tarihsel olarak önemli bir fiyat noktasında oturuyor, ancak önümüzdeki günlerde nereye gidebilir? Aylık kapanışlar yaklaşırken ve çeşitli ülkeler Mayıs tatillerine hazırlanırken, traderlar bazı sürprizlerle seçeneklerin haritasını çıkarıyor.

Bitcoin için 35.000 dolar ana odak noktası haline geldi

Bitcoin piyasası yorumcuları nadiren çok fazla fikir birliğine varırken, bu hafta aşağı yukarı kabul edilen bir şey var ve o da Nisan ayının aylık kapanışının dalgalı olacağı. Bu oynaklık, piyasaların hafta sonu boyunca kapalı olması ve işlem hacmi eksikliği nedeniyle daha da kötüleşme potansiyeline sahip.

Ancak makro katılımla bile durum Bitcoin boğalarını desteklemiyor gibi görünüyor. Kısa süre önce, 29 Nisan’da Çin hariç önemli endeksler kırmızıyla tamamlandı. Twitter’da Cryptotoad takma adlı popüler kripto traderı ve analisti, son güncellemesinin bir parçası olarak şöyle özetliyor:

BTC için bir sonraki aylık destek 35 bin dolarda.

Coinglass Blockchain izleme kaynağından elde edilen verilere göre Nisan ayı şimdiye kadar BTC %15 kayıp verdi. Bu da Bitcoin tarihindeki en kötü Nisan ayı.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.