3 Analist, Bitcoin ve ETH İçin Sıradakini Açıkladı

Bitcoin, beklemedik bir şekilde 44 bin doları aştı, 1 Mart’ta 44,793.60 dolara ulaşarak Wall Street açılışında son kazançlarını kontrol etti. Şimdi analistler, BTC ve ETH için sıradaki teknik seviyelere bakıyor…

Analistler BTC’de 45, Ethereum’da 3 bin dolardan sonraki seviyeleri belirliyor

TradingView’den alınan verilere göre, BTC/USD açılış zilinde Bitstamp’ta 44.980 dolarlık yerel zirvesinden düştü. 1 Mart, arka planda Avrupa’daki silahlı çatışmalarla ticaretin ikinci gününde Ukrayna krizinin zincirleme etkilerini yansıtan yalnızca petrol ile ABD hisse senetleri için oldukça ılımlı bir aşamayı sürdürdü. Öte yandan Bitcoin, 1 Mart’ta yeniden canlanan kazanımlarının çoğunu elinde tutmayı başardı. BTC/USD yazı yazılırken bir hafta öncesine göre %14 arttı.

Popüler bir Twitter analisti DonAlt, kısa dönemlerle ilgili bir analizinde, “44.000 dolar bir milyon kez denendi, bunu kaçırırken yakalanmak istemezdim” dedi. Analist, “beklenmedik bir düşüş yaşarsak 40 dolar güçlü bir destek” diyor.

Rusya-Ukrayna krizi Bitcoin (BTC)’in güvenilir liman olduğunu doğruladı

Ukrayna senaryosu geçen haftanın sonlarında ortaya çıktıkça, Bitcoin’in huzursuzluk zamanlarında olası bir güvenli liman olarak imajı arttı ve önceki kayıpları tersine çevirdi. Kripto fonu Capiole’nin kurucusu Charles Edwards, konu hakkında şunları söylüyor:

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.