27 Yaşındaki Milyoner, Kripto Para Tavsiyelerini Paylaştı!

27 Yaşındaki Milyoner, Kripto Para Tavsiyelerini Paylaştı!

Eskiden Wall Street‘te çalışan 27 yaşındaki bir milyoner finansal okuryazarlık koçu takipçilerine kripto para ve NFT’leri öğretiyor. Kriptonun geleceğimizin büyük bir parçası olacağını söylüyor. Zengin olmanın tek yolu kripto değil ona göre. Milyoner eğer varsa, insanlara bir emeklilik hesabı gibi “garantili yatırımlara” odaklanmalarını tavsiye ediyor. Detaylar Kriptoks.com‘da.

Kripto para tavsiyeleri

27 yaşındaki milyoner Vivian Tu, neden bu kadar çok Y kuşağı ve Z kuşağı yatırımcısının kripto para birimine akın ettiği sorulduğunda, “Artık kimse yavaş yavaş zengin olmak istemiyor. Pek çok insan bir gecede zengin oluyor, bizim kuşağın hatası” diyor. Bu noktada, çoğu Y kuşağı ve Z kuşağı, Bitcoin‘e erken yatırım yaparak veya en yeni memecoin trendine atlayarak büyük kazançlar elde eden insanların şehir efsanelerini duydu. Tu, bir gecede kripto başarı hikayelerinden “tüm tıbbi faturalarını, öğrenci borçlarını ödeyen veya annelerine bir ev satın alan” insanların hikayelerini bile duyduğunu söyledi.

Tu, gençlerin kriptoya yatırım yapmak için bu kadar aceleci hissetmelerinin nedenlerinden birinin, bunun “emekli olmalarının veya zengin olmanın tek yolunun” olduğunu düşünmeleri olduğunu söylüyor. Y kuşağı ve Z kuşağı, 2008 ekonomik durgunluğunun, küresel bir salgının ve Black Lives Matter ayaklanmasının etkilerine tanık olan nesiller oldukları için eski para kazanma sistemlerine olan inançlarını kaybettiler. Kripto portföyünüzün bir parçası olabilir – ancak tamamı değil diyor milyoner. Tu, “Kripto para büyük olasılıkla geleceğimizin önemli bir parçası olacak” diyor ve “herkesin kripto para birimine yatırım yapması gerektiğini düşünüyorum. Ancak portföyünüzün %1 ila %3’ünden fazla olmamalı. Kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla para olmayın” diyor.

Milyoner “Yatırımlarınızın mütevazı bir parçası olarak kriptoyu tutmak, metaverse gibi şeylerde potansiyel yukarı yönlü paya sahip olmanıza yardımcı olur” diyor. Kripto para birimleri, insanların geçmiş para borsalarını değiştirmesini veya hacklemesini engelleyen bir dijital defter olan blockchain üzerinde oluşturulan ve çalışan dijital varlıklardır. Kripto para birimi oldukça yenidir ve ABD doları gibi itibari para birimleriyle aynı korumaya sahip değildir.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.