25’ten Fazla Sinyali Çıktı! İşte Yeni Bitcoin ve ETH Tahmini

25’ten Fazla Sinyali Çıktı! İşte Yeni Bitcoin ve ETH Tahmini

Bitcoin ve Ethereum, son üç günde %10’dan fazla kaybettikten sonra aşırı satım bölgesinde işlem görüyor.

Bitcoin ve Ethereum için mevcut satın alma sinyalleri

25’ten fazla sinyali çıkan isabetli bir indikatör olan The Tom DeMark’ın (TD) isabetli tahminlerine buradan göz atabilirsiniz. Bitcoin ve Ethereum bu haftaya olumsuz bir duruşla başladı. Ancak, indikatöre göre momentum önemli bir toparlanmaya hazır.

Bitcoin fiyat analizi

Lider kripto para birimi, dört saatlik grafikte 200 saatlik MA engeliyle karşılaştı. Daha sonra bu bölgeden yaklaşık %10 düzeltme gördü. 8 Temmuz’da 22.490 dolardan işlem görüyorken Pazartesi sabahı erken saatlerde 20.350 dolara düştü. Bitcoin’in 100 saatlik MA’sı artık daha fazla düşmesini engelleyebilecek istikrarlı bir destek görevi görüyor.

The Tom DeMark (TD) Sequential indikatörüne göre satın alma sinyalinin oluşumu bu iyimser görünümü desteklemektedir. Yükseliş formasyonu, bir ila dört mum çubuğu yükselişinin göstergesi olan kırmızı dokuzlu bir mum çubuğu olarak gelişti. Bitcoin 20.450 doların üzerinde tutunabilirse, 20.900 dolara, hatta 21.500 dolara geri dönme gücü kazanabilir.

İndikatör Ethereum için bu seviyelere işaret etti

Benzer şekilde, Ethereum da aynı dönemde %11’lik bir düzeltme yaşadıktan sonra aşırı satım bölgesinde. Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi, son üç gün içinde fiyatının 1.275 dolardan 1.135 dolara düştüğünü gördü. Bununla birlikte, Bitcoin gibi, bir toparlanmanın devam ettiğini gösteren bazı işaretler var.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.