2 Uzmandan Bitcoin ve Bu 5 Altcoin İçin Dev Tahminler!

Temmuz, son ayların satışlarını durduran ve yatay hareketleri getiren verimli bir ay oldu. Bitcoin, 27 Temmuz’dan bu yana hafif düzeltmeler eşliğinde yükseliyor. Twitter ve Youtube’dan bazılar analistler, toparlanma sürecinin ortasında öne çıkan altcoin projelerini değerlendiriyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan analistlerin beklentilerine bakalım.

Altcoin Sherpa’ya göre Bitcoin boğalarının tutması gereken seviyeye

Altcoin Sherpa lakaplı Twitter analisti, geçen haftaki toparlanmaya rağmen piyasa hakkında büyük ölçüde düşüş bekliyor. Sherpa, 22.000 doların Bitcoin için “tutulması gereken” bir seviye olduğunu söylüyor:

Son zirve, teknik olarak daha yüksek olmasına rağmen inandırıcı değil ve bence bu düşük seviyenin 22.000 dolardan kırılması için gerçek bir şans var.

Altcoin Sherpa, Ethereum (ETH) rakibi Solana (SOL) üzerinde benzer şekilde düşüş bekliyor. Aşağıdaki grafiği paylaşan analist, kısa vadeli görünümün belirsiz oluğunu söylüyor:

Bu son hamlede net bir yükseliş görmedim. Elde edebileceğimiz en iyi şey, bir çeşit değişken konsolidasyon modeli [bence], bana belirsiz görünüyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.